O nás

Najdete nás na severu Čech v blízkosti hranic s Německem a Polskem ve městě Liberec.
K myšlence věnovat se chovu toho výjimečného plemene nás přivedla naše fenka plemene Tosa Inu – Miya Diamant severu, která je zakladatelkou chovu.
Po tom, co jsme se zamilovali do jejího exteriéru, kdy jsme si ji jako jediné blond štěně vybrali mezi jejími sourozenci v chovatelské stanici s dlouholetou tradicí, nás „dostala“ svými povahovými vlastnostmi.
Miya je jednoduše řečeno naším světlem v rodině, kam svým psím pohledem a vrtícím ocasem přináší vždy pohodu, spoustu legrace a pochopení pro každou z našich nálad.
Žije s námi v domě a od malička nás doprovází téměř na každém kroku.
Ať jsou to běžné nákupy, kdy trpělivě čeká v autě (i když...v bance, redakci novin, obchodním centru, dokonce i v lékárně už byla osobně také...), tak návštěvy našich přátel, kde se chová velmi způsobně, takže s ní můžeme i do domácností, kde psy nemají.Kde psy mají, musí se jejich setkání korigovat, protože pak v zápalu hry padají hrnky, boří se nábytek a podrážejí se nohy.
Nemá problém s plavbou na lodi, cestováním v obytném automobilu, spaním ve stanu či pobytem na pláži.

Miya a děti – není co dodat. V přítomností dětí je vždy velmi něžná a tolerantní.Bez ohledu na to, zda je zná, či ne a bez ohledu na to zda jsou hlučné, nebo někdy až příliš kontaktní.

Chovu se věnujeme na plný úvazek.V naší chovatelské stanici se setkáte s nejvyšší možnou úrovní péče. Proto i budoucí majitele našich odchovů si budeme pečlivě vybírat a zájemce o psa z naší CHS, který by měl být celoročně držen v kotci, či venku musíme odmítnout.

Prioritou pro nás je zdravý, kvalitní, spokojený jedinec, vzhledem odpovídající standardu plemene s výbornými povahovými vlastnostmi.Webdesign for breeders

© 2014 TOBIGERI kennel. Tvorba stránek pro chovatele